– LISTA pierwszeństwa – Chcesz zostać radnym, wójtem, burmistrzem, prezydentem, posłem albo senatorem?

Black Friday

propozycja na BLACK FRIDAY – Niespodzianka – TYLKO – dla tych, którzy myślą na serio o tym, by wystartować w najbliższych wyborach i wygrać…

Przygotowałem specjalną akcję, która wystartuje dokładnie 27 listopada w piątek i potrwa przez kilka godzin.

Propozycja ma ograniczenie czasowe i jest kierowana do ograniczonej liczby osób. Jeśli myślisz poważnie o nadchodzących wyborach, wejdź już TERAZ i zapisz się na Listę pierwszeństwa.

Będzie można złapać materiały, które pomagały i nadal pomagają kandydatom planować i prowadzić skuteczne i wygrane kampanie wyborcze!

W Strefie Wiedzy pojawią się ciekawe —> ZOBACZ

Przydatne linki:
1. Kurs wideo “Jak wykorzystać Facebooka w kampaniach wyborczych?“. Jeśli chcesz zwiększać zasięgi, nie masz budżetu na reklamy i chcesz w bezpłatny sposób docierać do wyborców – dzięki temu kursowi dowiesz się co publikować, by zwiększać zaangażowanie wyborców, jakich narzędzi używać, by bezpłatnie docierać do większej ilości mieszkańców Twojej gminy lub miasta i jakich bezpłatnych narzędzi używać, by tworzyć atrakcyjnie wyglądające grafiki i zdjęcia.
2. Audiobook “Kampania wyborcza – wygraj wybory“. Jest to materiał audio, który możesz słuchać w dowolnym miejscu. W audiobooku znajdziesz podpowiedzi dotyczące przygotowania się do startu w wyborach.
3. Konsultacje wyborcze – W formie wideokonferencji (lub telekonferencji). Konsultacje są przeznaczone dla wszystkich osób, które zamierzają albo prowadzą już kampanię wyborczą, zamierzają wystartować w uzupełniających lub ponownych wyborach.
4. Ulotki wyborcze, plakaty wyborcze, banery, reklamy, grafiki społecznościowe do wykorzystania w kampanii wyborczej – BEZPŁATNY program

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu