O mnie

Jacek Babiel e-babiel.comWitaj na moim blogu!
– jestem Jacek Babiel.

Pomagam w promowaniu marek, idei i osób. Specjalizuję się w kampaniach marketingowych dla firm, organizacji pozarządowych i instytucji i w prowadzeniu kampaniach wyborczych. Wspieram kreowanie wizerunku, Public Relations i działania marketingowe.

W skrócie – pomagam wygrywać wybory. Marka Osobista, PR w Social Mediach, Szkolenia i Treningi Medialne, Doradztwo i Strategia w Kampaniach Wizerunkowych. Więcej w Strefie Wiedzy e-Babiel

Jak to się zaczęło? Kiedyś z grupą znajomych założyliśmy Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Łomżyńskiego. Na początku byłem dyrektorem biura, potem przewodniczącym. Uczyliśmy się samorządności i prowadzenia negocjacji, sporów oraz akcji społecznych. Później sami zaczęliśmy szkolić innych. Pierwsze dotacje, fundusze PHARE, warsztaty, działania i zawsze obok polityka. I tak mi zostało.

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałem i współpracowałem z kilkoma dużymi tytułami prasowymi. Jako redaktor naczelny prowadziłem ogólnopolski miesięcznik „Benefit”, sekretarz redakcji miesięcznik „Samorząd Europejski”. Prowadziłem też telewizyjne programy publicystyczne NA STARYM RYNKI i TU I TERAZ, których gośćmi byli najbardziej rozpoznawalni Polacy ze świata sportu, biznesu, polityki i kościoła. Cały czas kręciłem sie wokół polityków. Swoje szlify dziennikarskie zdobywałem m.in. w poznańskiej redakcji Gazety Wyborczej.

Publikowałem teksty w Gazecie Prawnej, Gazecie Samorządu i Administracji (INFOR), Doradcy Biurowym, Serwisie Administracyjno-Samorządowym, Wspólnocie, Unia&Polska, Integracji Europejskiej, Edukacji Prawniczej (CH BECK), Gazecie Wyborczej (Poznań) (Białystok), tygodniku KONTAKTY, miesięczniku Samorząd Europejski, 4lomza.pl, Tygodniku Narew, miesięczniku Benefit i serwisie naTemat.pl.

Jako fotoreporter dostarczałem zdjęcia do Agencji Fotograficznej – możesz je zobaczyć tu:
Jacek Babiel – zdjęcia zamieszczane w gazetach
Jacek Babiel – zdjęcia w bazie agencji fotograficznej

Moimi rozmówcami byli m.in:
Maciej Orłoś, Lech Wałęsa, Maryla Rodowicz, Zbigniew Boniek, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Artur Barciś, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Agata Młynarska, Danuta Huebner, Jurek Owsiak, Wojciech Malajkat, Marek Kamiński, Tony Gordon, Anna Dymna, Mateusz Kusznirewicz, Jacek Santorski, Tadeusz Mazowiecki, Robert Cialdini, Tomasz Kammel, Dorota Warakomska, Kazimierz Marcinkiewicz, Janusz Czapiński, Jack Canfield, Artur Partyka, Janina Ochojska, Robert Korzeniowski, Mateusz Grzesiak, Brian Tracy, Andrzej Blikle, Ewa Foley, Kazimierz Sedlak, Jerzy Engel, Krzysztof Ibisz, Kevin Hogan, David Neenan, Irena Eris, Beata Pawlikowska, Włodzimierz Zientarski, Łukasz Jakóbiak, Henryka Bochniarz, Jacek Walkiewicz, Ewa Błaszczyk, Tony Buzan, Adam Małysz, Ewa Wachowicz, Emilian Kamiński, Natalia Siwiec i inni.

Marketing i jego możliwości
Jestem zafascynowany działaniem mechanizmów marketingowych, oraz ich wpływem na to co się dzieje w społeczeństwie i gospodarce. Poradnik, który właśnie odwiedzasz jest tego wyrazem. Staram sie pokazać na jego łamach jak w rozsądny sposób planować i prowadzić działania, które mogą przyczynić się do sukcesu w kampaniach wyborczych. Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej wejdź tu.

Zapraszam do lektury. Odwiedzaj mojego bloga i zapisz się na Newsletter. PORADNIK – jak ograniczyć wydatki i osiągnąć sukces jest dla Ciebie!

Już dziś możesz czytać teksty o kampanii wyborczej, narzędziach marketingowych, a jeśli chcesz to możesz posłuchać lub obejrzeć najnowsze odcinki moich rozmów z ciekawymi gośćmi. Znajdziesz je na e-babiel.com  Zobacz też koniecznie Sklep Wyborczy

Współpraca

Jeśli chcesz porozmawiać o wizerunku i działaniach PR, napisz: https://www.messenger.com/t/jacek.babiel.7

tel. kom. 538 112 436

Pozdrawiam – Jacek Babiel

Moje publikacje książkowe: