Co czytać? Nie tylko dla tych, którzy nie zatrudniają doradców

kampania wyborcza, jak wygrać wybory, strategia sukcesu, wybory samorządowe, dobre wieści, sztuka prezentacji, wizerunek publiczny w internecie, relacje z mediami w samorządach

Jeśli mówisz, że nie masz pieniędzy, by zatrudnić doradcę, który pomoże ci wygrać wybory to jesteś w błędzie. Po pierwsze dlatego, że praca doradców wcale nie jest wydatkiem podobnym do wystrzelenia rakiety w kosmos. Po drugie, każdego kto ma zamiar wystartować w wyborach stać na to, by kupić dwie, trzy książki, albo audiobooka.

Stać cię na to, nie znaczy tylko, że masz tyle pieniędzy by kupić książkę. W dzisiejszych czasach znaczy to także, że chcesz jeszcze czytać, rozwijać się, uczyć i nie tylko masz gest, by wydać kilkadziesiąt złotych, ale przede wszystkich nie zadowala cię to co nas otacza. Chcesz wiedzieć więcej niż inni, chcesz odkryć i poznawać.

Co czytać

63% badanych nie przeczytało w ciągu 2016 roku ani jednej książki. Jak wynika z raportu Biblioteki Narodowej, w 2016 r. przynajmniej jedną książkę przeczytało 37% Polaków, a 10% czytało 7 lub więcej pozycji. Wyniki czytelnictwa spadają, ale dostęp do wydawnictw jest coraz większy. Nowe tytuły w większości wydawane są w formie papierowej, ale też i elektronicznej. Tak więc forma „czytnika” (papier, czy ekran) zależy tylko od czytelnika. Dziś na warsztat biorę kilka tytułów.

Specjalnie nie będę rozpisywać się o tym co w środku książek. Powiem tylko, że autorzy są z górnej półki. Steve Jobs – założyciel Apple, Dana Perino – najsłynniejsza rzeczniczka prasowa Białego Domu, Sergiusz Trzeciak – ekspert wizerunku, konsultant i doradca polityków z ogromnym doświadczeniem, a Dariusz Tworzydło i Paweł Kuca – eksperci ds. Public Relations.

Nie ma co – wystarczy conajmniej na kilka tygodni.

  • „Steve Jobs Sztuka prezentacji – jak świetnie wypaść przed każdą publicznością” Carmine Gallo
  • „Wizerunek publiczny w internecie – Kim jesteś w sieci” i „Kampania wyborcza – strategia sukcesu” Sergiusz Trzeciak
  • „Relacje z mediami w samorządach” Dariusza Tworzydło i Paweł Kuca
  • „Dobre wieści – wspomnienia najsłynniejszej rzeczniczki prasowej Białego Domu” Dana Perino.

Jacek Babiel

ZOBACZ więcej na temat kampanii wyborczych:

Audiobook „Co wyborcy zyskają gdy wygrasz wybory” – 2,99 zł

Audiobook WYGRAJ WYBORY – 29 zł

CD pack KAMPANIA WYBORCZA – CD audio – 59 zł

Dwa e-booki WWW-WYBORY i JAK WYGRAĆ WYBORY? – 39 zł

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

 

Kamil Durczok, Tamara Bieńkowska, Mirosław Oczkoś, Rahim Blak, Daniel Bossy, Jacek Babiel, Grzegorz Turniak, wiedza.e-babiel.com; jak wygrac wybory; kampania wyborcza; tajniki polityki; wygraj wybory; wybory do jst; konsultant polityczny; podcast wyborczy; e-babiel.com; wybory samorzadowe; kampania wyborcza; wybory jst; wybory lokalne; http://www.wyborylokalne.pl

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu