Co o tobie piszą? Stwórz swój ALERT!

gazeta wyborcza, gazetka wyborcza, gazetka na wybory, Jak wygrać wybory samorządowe, drzewo kampanii, trening medialny, szkolenie z przemawiania, szkolenia z przemówień, jak sprzedawać siebie, prezentacje bez tajemnic ,prezentacje bez tajemnic, skuteczne prezentacje, skuteczne prezentacje, szkolenia medialne, szkolenia medialne, szkolenia z wystąpień publicznych, szkolenia z wystąpień publicznych na scenie, szkolenie jak udzielać wywiadów, szkolenia dla rzeczników prasowych, szkolenie dla rzeczników, szkolenie z wystąpień dla wójtów, sztuka prezentacji dla samorządowców, trening medialny trening medialny, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, http://wiedza.e-babiel.com

Być może internet nie jest czymś najważniejszym w Twoim życiu. I wcale nie musisz zwracać uwagi na to, co piszą inni. Ale zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej warto wiedzieć, co na Twój temat publikują inni.

Alert na Wybory

Tworzenie alertu jest bardzo proste. Po zalogowaniu się do konta pocztowego na Gmail wystarczy wejść w zakładkę „alerts” i stworzyć swój alert. Zresztą, haseł, na które zwracać uwagę będzie wyszukiwarka Google może być więcej niż jedno. Tak więc możesz wykorzystać automatyczne wyszukiwanie nie tylko do swojego nazwiska, ale także i dla nazwisk Twoich konkurentów, którzy będą Twoimi konkurentami w Wyborach Samorządowych.

Możesz otrzymywać e-maile, gdy w wyszukiwarce Google pojawią się nowe wyniki związane z wybranym tematem. System powiadomi Cię na przykład o nowych wiadomościach, produktach czy wzmiankach o Twoim imieniu czy nazwisku.

Tu znajdziesz więcej informacji o tym jak stworzyć swój Alert Wyborczy (alert może dotyczyć oczywiście także spraw, które nie są związane z wyborami).

Link do zakładania alertu w Google

Jacek Babiel

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu