Cztery wiece wyborcze w jeden dzień

Kampania wyborcza na ostatniej prostej to napięty czas, który zawsze warto wykorzystywać aktywnie. Choć pisałem już o tym, że warto wykorzystać każdą szansę by zdobywać głosy i każdy głos sie liczy w ostatecznym rozrachunku, to dziś zatrzymuję się i pokazuję na przykładzie amerykańskiej kampanii wyborczej, trzy dni przed „election day” jak kandydaci wykorzystują swoje ostatnie „pięć minut”.


5 listopada 2016 r. Donald Trump zaczyna swój maraton spotkań od wiecu wyborczego w Trampa na Florydzie. Kluczowy stan, który kilkanaście lat temu przesądził o wynikach wyborów. Spotkanie, na które przyszło kilka tysięcy ludzi, dziennikarze, kamery i przekaz na żywo w kilku kanałach internetowych, telewizyjnych i radiowych. To z pewnością zbudowane wcześniej zainteresowanie Trumpem pozwala mu teraz skupić uwagę na sobie.


Nie tylko media, ale także zwykli obywatele, zwolennicy i przeciwnicy dzięki wielkiemu szumowi wokół samego kandydata Donalda Trumpa nie są w stanie przejść bez echa o tym co dzieje się na ostatniej prostej kampanii wyborczej.

ZOBACZ więcej na temat kampanii wyborczych:

Audiobook „Co wyborcy zyskają gdy wygrasz wybory” – 2,99 zł

Audiobook WYGRAJ WYBORY – 29 zł

CD pack KAMPANIA WYBORCZA – CD audio – 59 zł

Dwa e-booki WWW-WYBORY i JAK WYGRAĆ WYBORY? – 39 zł

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

 

Zdobądź zaproszenie  – Konferencja WYBORY LOKALNE  i zyskaj BONUS 500 zł na materiały wyborcze