Doradca wyborczy – współpraca

jak wygrac wybory; kampania wyborcza; tajniki polityki; wygraj wybory; wybory do jst; konsultant polityczny; podcast wyborczy; e-babiel.com; wybory samorzadowe; kampania wyborcza; wybory jst; wybory lokalne; http://www.wyborylokalne.pl

Mówi się, że czas to pieniądz, ale czasem pieniądz bez czasu nie jest w stanie zdziałać efektów, które można osiągnąć pracując bez pośpiechu.

Autor poradnika wyborczego „Jak wygrać wybory?” oraz „WWW-WYBORY. Internet jako narzędzie komunikacji politycznej na przykładzie prezydenckich kampanii wyborczych Baracka Obamy.” oraz audiobooka „KAMPANIA WYBORCZA„.

Chcesz wygrać wybory? Już dziś zapraszam do współpracy. Już wkrótce kolejne wybory samorządowe, a później także parlamentarne. Właśnie dlatego warto zacząć teraz – warto zacząć działać!

Im więcej czasu, tym więeksza szansa na wygraną

Proponuję wszystkim (zarówno sprawującym mandat radnego, wójta, burmistrza, czy prezydenta, ale także kandydatom, którzy do tej pory nie startowali w wyborach – współpracę w zakresie przygotowania, analizy i prowadzenia działań związanych z kampanią wyborczą.

Zapraszam do kontaktu 579 514 126