„Healthy and fit” says doctor

img_6525Rzeczywiście? Tak powiedział doktor? Przy zapaleniu płuc raczej kilka dni w domu nikomu nie pomogło. Chyba że NASA ma jakąś technologię pozaziemską o której nie wiemy. Bo patrząc na film z 11 września, kiedy Clinton się przewracała wchodząc do samochodu, raczej nie wyglądała na zbyt „fit”. No cóż – kampania musi trwać. To jest rzeczywiście sport dla wytrwałych. Jeśli nie masz siły to odpadasz.
Kilka minut temu dostałem wiadomość z kanału BBC z treścią prezentowaną na zdjęciu.

Hillary Clinton jest gotowa by służyć jako prezydent. Ciekawe – zobaczymy w następnych dniach. Jedno jest pewne – teraz Clinton musi rzeczywiście pokazać wyborcom, że jeśli nawet nie było to zapalenie płuc a tylko „przechodzone” przeziębienie, to nie może powtórzyć się sytuacja podobna do tej z 11 września 2016.

Ten case jest o tyle ciekawy, że przecież każdemu z nas może się zdarzyć przeziębienie, katar, czy nawet zapalenie płuc. Z tym, że kandydatom na ważne stanowiska zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej ucieka czas, który zazwyczaj bardzo intensywnie wykorzystują konkurenci. A także media, które jak wiadomo przede wszystkim w chwilach kryzysów zwiększają swoją aktywność.