LIVE life i kampania w sieci!

live facebook, jak zwrócić uwagę mediów, uwaga wyborców, jak docierać do wyborców, trening medialny, szkolenie z przemawiania, szkolenia z przemówień, jak sprzedawać siebie, prezentacje bez tajemnic ,prezentacje bez tajemnic, skuteczne prezentacje, skuteczne prezentacje, szkolenia medialne, szkolenia medialne, szkolenia z wystąpień publicznych, szkolenia z wystąpień publicznych na scenie, szkolenie jak udzielać wywiadów, szkolenia dla rzeczników prasowych, szkolenie dla rzeczników, szkolenie z wystąpień dla wójtów, sztuka prezentacji dla samorządowców, trening medialny trening medialny, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, http://wiedza.e-babiel.com

Jeszcze kilka miesięcy i się zacznie na dobre. Ulotkowanie, plakatowanie, wrzutki przez płoty i rozrzucanie na klatkach schodowych.

To jest to, czego nie lubimy my wyborcy! A Wy, ponieważ nie wiecie często jak do nas dotrzeć, powielacie to co robi większość. I w sumie nie ma się co dziwić. Można wydać kilkaset złotych i zostać radnym. Można wydać kilka tysięcy i zostać prezydentem, albo radnym sejmiku.

Docierać bezpośrednio do wyborców

Kiedy wybory są już na ostatniej prostej, kandydaci zadają mi zazwyczaj te same pytania. Co zrobić, by się wyróżnić? Odpowiedź jest prosta. Żeby się wyróżnić, trzeba zacząć wcześniej niż inni. Budować wizerunek, budować solidną markę, być rozpoznawalnym i skutecznym. A ulotki, fejsbuki i inne social media to tylko narzędzia.

Inne pytanie, które przytłacza już za pięć dwunasta to: jak się przebić w mediach? Ta wiedza owszem jest przydatna, choć nie do końca wdrożenie tej wiedzy daje efekty jakie kandydaci chcieliby w końcu uzyskać.

Tak więc relacje z mediami, dziennikarzami – okej. Ale jest jeszcze kilka innych dość łatwych, niedrogich sposobów na to – jak skupić uwagę wyborców.

Czym nadawać na żywo

I o tym więcej już w najbliższym czasie. Jakich narzędzi używać, czym nadawać na żywo, jak budować zasięg Twojej widowni i jak zwiększać rozpoznawalność wśród Twoich wyborców!

Zaglądaj na www.e-babiel.com oraz dołącz do Grupy na Facebooku. Niebawem zobaczysz tam testy smartfonów, kamer i innych urządzeń, które pomogą Ci przeprowadzić skuteczną i niedrogą samorządową kampanię wyborczą w sieci.

Jacek Babiel

Dołącz do Grupy Wybory Samorządowe 2018 na Facebooku

 </div> <strong>Więcej o kampanii wyborczej</strong> <a href="http://wiedza.e-babiel.com/product/e-book-www-wybory-internet-jako-narzedzie-komunikacji-politycznej-na-przykladzie-prezydenckich-kampanii-wyborczych-baracka-obamy/" target="_blank" rel="noopener">Kampania wyborcza Baracka Obamy - kampania wyborcza w Internecie</a> – 29 zł <a href="http://wiedza.e-babiel.com/product/ksiazka-jak-wygrac-wybory/" target="_blank" rel="noopener">Książka „Jak wygrać wybory?”</a> – 39 zł <a href="https://www.amazon.com/Jak-wygra%C4%87-wybory-Babiel-Jacek-ebook/dp/B01LXMZHDN/ref=sr_1_4?s=digital-text&ie=UTF8&qid=1501018435&sr=1-4&keywords=jacek+babiel" target="_blank" rel="noopener">Jak wygrać wybory?</a> – czytaj na Kindle 6,15$ <a href="http://wiedza.e-babiel.com/product/trening-medialny-od-a-do-zet/" target="_blank" rel="noopener">Trening Medialny od A do Zet</a> Marketing w internecie. Uwolnij twórczy potencjał smartfona!

Więcej o kampanii wyborczej

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

Trening Medialny od A do Zet

Marketing w internecie.

Uwolnij twórczy potencjał smartfona!

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu