Nie będziesz bezpieczny w Ameryce Joe Bidena?

Wybory prezydenckie, Kampania wyborcza, Wybory do Sejmu, Wybory2020 gazeta na wybory samorządowe, gazetka wyborcza, Jak wygrać wybory doradca, Jak wygrać wybory ekspert, Jak wygrać wybory konsultant, Jak prowadzić kampanię wyborczą, wybory samorządowe doradca, wybory samorządowe ekspert, jak wygrać wybory kampania, jak prowadzić kampanię wyborczą, skuteczna kampania wyborcza, Wiedza.e-babiel.com, Skuteczna kampania wyborcza, jak wygrać wybory, jak zostać wójtem, jak zostać burmistrzem, jak zostać prezydentem, jak wygrać wybory samorządowe, wybory samorządowe 2018, drzewo kampanii wyborczej, drzewo kampanii, wybory w gminie, wybory na wsi, wybory w mieście, Kampania wyborcza na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, wybory, wybory 2020, wybory 2021, wybory 2022, wybory 2023, wybory 2024, wybory 2025, Kampania wyborcza od A do Zet, Jak wygrać wybory, Wybory kampania, wybory 2020, wybory samorządowe, wyboy Jacek Babiel, Wyory wygrać, Jak wygrać samorząd, Jak zostać Prezydentem, Jak zostać wójtem, Jak zostać burmistrzem, na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, http://www.wiedza.e-babiel.com, kampania

Taką treść możemy znaleźć w reklamie kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa, która została opublikowana na początku lipca 2020 roku.

Zresztą reklamy zamieszczane przez sztab Donalda Trumpa nie są delikatnie mówiąc sielankowymi przekazami. Amerykańska kampania na poziomie prezydenckiego fotela nie oszczędza kontrowersyjnych treści i nie zostawia ich w szafie. Sztabowcy wykorzystują to do budowania strachu wśród wyborców i sympatyków oraz tych, którzy są niezdecydowani.

Facebook usunął reklamy polityczne Trumpa

Po tym jak policjant podduszając zatrzymanego czarnoskórego w konsekwencji doprowadził go do śmierci w wielu miastach w USA rozpoczęły się uliczne protesty, które doprowadziły do zamieszek i burd ulicznych. Sam Trump oskarżył lewicowe środowiska związane z ANTIFĄ i chciał wykorzystać te protesty w kampanii wyborczej.

Black Lives Matter
Być może ktoś podpowiedział, że jest to dobry moment, aby postraszyć Amerykanów, że tylko rządy Trumpa dają rękojmię bezpieczeństwa, ale tymczasem pierwszy raz w historii Facebook zablokował reklamy urzędującego prezydenta twierdząc, że „te reklamy nie spełniają wymogów społeczności” i wymogów regulaminu Facebooka.

Facebook poinformował w oświadczeniu, że usunął wpisy i reklamy za naruszenie zasad dotyczących zorganizowanej nienawiści.

W końcu po dyskusjach o wolności słowa, o niezamierzonych i niezwiązanych z nazistowskimi symbolami nawiązaniach kampanii Trumpa sztab po raz kolejny uderzył w Bidena. Niecałe 100 dni przed wyborami prezydenckimi sztabowcy nie przebierali w słowach i krótko podsumowali 47 lat Bidena w polityce. Nieudane, niezrealizowane obietnice i masa pomyłek, za które to wyborcy musieli płacić. A to wszystko przekłada się przecież na bezpieczeństwo.

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu