Podcast „Kampania wyborcza od A do Zet” – zapowiedź – posłuchaj audio

jak wygrac wybory, kampania wyborcza, tajniki polityki, wygraj wybory, wybory do jst, konsultant polityczny, podcast wyborczy, e-babiel.com, wybory samorzadowe; kampania wyborcza; wybory jst; wybory lokalne; http://www.wyborylokalne.pl

Już za kilka dni rozpoczynam publikację cyklu podcastów wyborczych. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy będą go słuchać (czasem też będzie wersja wideo), będą mieli szansę innego niż dotychczas spojrzenia na temat prowadzenia kampanii wyborczych i wygrywania wyborów.

Odcinek 000 – zapowiedź i zaproszenie

W tym odcinku:
– O cyklu podcastów wyborczych.
– Skąd wziął się pomysł na podcast o tej tematyce?
– Jakie są założenia podcastu?
– Jakie tematy będą poruszane w podcaście?

Linki:
https://e-babiel.com

 

Dlaczego to robię?
Powodów jest kilka. Najważniejszy jest związany z moim powiedzeniem, że w związku z dużą ilością kandydatów w każdych wyborach samorządowych, gdyby każdy z nich (średnio 200-300 tysięcy kandydatów) spełnił w roku kalendarzowym choć jedną obietnicę, to mielibyśmy San Fransisco w każdej gminie.

Kolejnym powodem jest moje zainteresowanie polityką i tematem kampanii wyborczych. Jestem przekonany o tym, że polityka i politycy zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ci z pierwszych stron gazet – wszyscy mają wpływ na to jak nam się żyje. I to codziennie. Bo przecież to oni uchwalają podatki lokalne, podatki i zobowiązania wobec państwa, a wreszcie to oni kreują też politykę bezpieczeństwa zarówno w sferze socjalnej jak też i obronnej.

Wiem, zwłaszcza samorządowcy mówią, że chcą być jak najdalej polityki, ale jak wiemy wszyscy – tak się nie da.

Podcast ma być kolejnym powodem do tego, by tu zaglądać. Jestem przekonany, że moi goście i tematy o których będziemy rozmawiać będą czymś więcej niż tylko czasem spędzonym na słuchaniu czy oglądaniu kolejnego odcinka. Tu będę rozmawiać z moimi gośćmi o tajnikach polityki, narzędziach, pomocach i przeszkodach oraz kulisach i zasadach prowadzenia oraz wygrywania kampanii wyborczych.

Dlatego już dziś zachęcam do subskrybowania mojego kanału. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowym odcinku, zapisz się na newsletter i zostaw swój adres e-mail. Do usłyszenia i do zobaczenia!

Jacek Babiel

 

ZOBACZ więcej na temat kampanii wyborczych:

Audiobook „Co wyborcy zyskają gdy wygrasz wybory” – 2,99 zł

Audiobook WYGRAJ WYBORY – 29 zł

CD pack KAMPANIA WYBORCZA – CD audio – 59 zł

Dwa e-booki WWW-WYBORY i JAK WYGRAĆ WYBORY? – 39 zł

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

 

Zdobądź zaproszenie  – Konferencja WYBORY LOKALNE  i zyskaj BONUS 500 zł na materiały wyborcze

Podcast możesz także słuchać na SoundCloud

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu