Rok po, czy rok przed? Co za różnica?

Jak wygrać wybory samorządowe, drzewo kampanii, trening medialny, szkolenie z przemawiania, szkolenia z przemówień, jak sprzedawać siebie, prezentacje bez tajemnic ,prezentacje bez tajemnic, skuteczne prezentacje, skuteczne prezentacje, szkolenia medialne, szkolenia medialne, szkolenia z wystąpień publicznych, szkolenia z wystąpień publicznych na scenie, szkolenie jak udzielać wywiadów, szkolenia dla rzeczników prasowych, szkolenie dla rzeczników, szkolenie z wystąpień dla wójtów, sztuka prezentacji dla samorządowców, trening medialny trening medialny, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, http://wiedza.e-babiel.com

Większość z kandydatów o tym, że coś robi – mówi i pokazuje swoim wyborcom dopiero w ostatniej chwili. Kim są i kim chcą być – radnymi, wójtami, burmistrzami czy prezydentami. Większość zostawia komunikaty tego typu na ostatnie tygodnie kampanii wyborczej.

Czy oni wiedzą co robisz?

Ten przykład – Amerykański – nie jest związany z budżetem, który ma White House, a ze sposobem ich działania. Wystarczy zobaczyć ile tych komunikatów jest, do kogo są kierowane i z jaką częstotliwością. I w końcu trzeba zakasać rękawy – zrobić więcej niż inni, a potem umieć o tym opowiedzieć tak, by to widzowie byli promotorami treści.

I wcale nie jest ważne to, czy lubisz Donalda Trumpa, czy Baracka Obamę – pokazuję ten film jako jeden z pretekstów do tego, by zaistnieć w świadomości Twoich wyborców. Warto wykorzystać dumę, wyzwania, okoliczności i szanse oraz przeciwności, by zjednać sobie zwolenników, zyskać komentarze i zwrócić na siebie uwagę.

Jacek Babiel

Więcej o kampanii wyborczej

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

Trening Medialny od A do Zet

Marketing w internecie.

Uwolnij twórczy potencjał smartfona!

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu