Sprawdź, czy wygrasz wybory

Wybory do Sejmu 2019, Wybory 2019, gazeta na wybory samorządowe, gazetka wyborcza, Jak wygrać wybory doradca, Jak wygrać wybory ekspert, Jak wygrać wybory konsultant, Jak prowadzić kampanię wyborczą, wybory samorządowe doradca, wybory samorządowe ekspert, jak wygrać wybory kampania, jak prowadzić kampanię wyborczą, skuteczna kampania wyborcza, Wiedza.e-babiel.com, Skuteczna kampania wyborcza, jak wygrać wybory, jak zostać wójtem, jak zostać burmistrzem, jak zostać prezydentem, jak wygrać wybory samorządowe, wybory samorządowe 2018, drzewo kampanii wyborczej, drzewo kampanii, wybory w gminie, wybory na wsi, wybory w mieście, Kampania wyborcza na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, wybory 2018, wybory 2019, wybory 2020, wybory 2021, wybory 2022, wybory 2023, wybory 2024, wybory 2025, Kampania wyborcza od A do Zet, Jak wygrać wybory, Wybory kampania, wybory 2018, wybory samorządowe, wyboy Jacek Babiel, Wyory wygrać, Jak wygrać samorząd, Jak zostać Prezydentem, Jak zostać wójtem, Jak zostać burmistrzem, na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, http://www.e-babiel.com

Rok 2019 to Wielka Kumulacja! Obietnice, wyścig, kilka poważnych zakrętów i na końcu: Sukces albo Porażka!

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dziś wygrał by prawdopodobnie co drugi poseł zasiadający na Wiejskiej. Czy tak?

Nie wiadomo, ale pewne jest jedno, przewagę mają Ci, którzy prowadzą kampanię wyborczą. I choć polskie prawo nie pozwala prowadzić agitacji wyborczej jeszcze przed ogłoszeniem terminu wyborów, to wszyscy posłowie prowadzą swoją politykę informacyjną. I choć ta polityka nie jest oficjalnie nazywana kampanią wyborczą, to można powiedzieć, że ma znamiona aktywnego zabiegania o poparcie “tłumu” – czyli przyszłych wyborców.

Wybory do Europarlamentu to test przed wyborami parlamentarnymi

Teoretycznie możesz czekać na wyznaczenie terminu Wyborów do Europarlamentu a potem wyborów do Sejmu i Senatu, ale wtedy będzie już za późno!

By mieć przewagę nad konkurentami (także tymi z Twojej listy) musisz zacząć docierać do Twoich zwolenników i niezdecydowanych.

Warto do tego wykorzystać media społecznościowe. Ale niestety, smutna wiadomość jest taka, że musisz stać się ekspertem od marketingu. A niestety zazwyczaj pracownicy biur poselskich i asystenci są w tyle z nowościami – nie znają zawiłych, często zmieniających się narzędzi i algorytmów, które rządzą Wyświetleniami. Dlatego warto zainwestować w profesjonalny #MarketingWsieci.

Może powiesz, że to tekst sprzedażowy, ale cóż – wyniki kampanii jakie prowadziłem i obserwowałem są straszne dla tych, którzy wierzyli w swoją nieomylność. Więcej, nawet szczycili się tym, że nie potrzebują pomocy i nie muszą korzystać z usług doradców, konsultantów, ani speców od marketingu na Facebooku, czy na Youtubie.

Prawda jest niestety okrutna, wygrywają Ci, którzy zdobywają więcej głosów i są bardziej rozpoznawalni.

Jacek Babiel

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu