Telefon komórkowy w kampanii wyborczej


Chyba każdy z nas ma telefon komórkowy. To narzędzie, które służy głównie do rozmów telefonicvznych, jest dziś zazwyczaj czymś więcej.

Oprócz możliwości wysyłania SMSów, telefony mają wspaniałe narzędzie, które możemy wykorzystać w czasie kampanii wyborczej. Mianowicie – aparat fotograficzny oraz kamera. Te narzędzia pozwolą w połączeniu z blogiem, stroną internetową oraz kanałami w mediach społecznościowych budować twój wizerunek jako kandydata.

Do tego jednak potrzebna będzie na pewno osoba do pomocy. Sam nie dasz rady robić wszystkiego. Musisz mieć kogoś, kto będzie robić zdjęcia i będzie je umieszczać na twojej stronie internetowej albo blogu.

Kampania wyborcza w internecie
Pamiętaj, samo zdjęcie, sam obraz to za mało. Warto, by każdy wpis na twojej stronie internetowej miał też oprócz obrazu coś więcej – dzięki tekstom zamieszczanym pod zdjęciami skupisz uwagę nie tylko tych, którzy będą oglądali to co chcesz pokazać, ale zwrócisz także uwagę tych, którzy uważnie analizują to co mówią kandydujący.

Aparat fotograficzny w telefonie komórkowym to dziś zazwyczaj urządzenie, które pozwala także nagrywać filmy. Warto wykorzystać to narzędzie. Bez zlecania dużych produkcji, w każdym miejscu możesz nagrać krótki film, umieścić go na bezpłatnym kanale YouTube i link zamieścić na swojej stronie. By wypromować nagranie możesz opublikować link w mediach społecznościowych oraz wysłać e-mail do swoich znajomych z prośbą, by rozesłali twoją wiadomość dalej.

W taki sposób, możesz zwracać uwagę oglądających właśnie na sobie. Pamiętaj jednak, że kandydaci, którzy mają do dyspozycji możliwości finansowe i budżety partyjne z pewnością skorzystają z promocji w mediach społecznościowych i też będą zamieszczać tam swoje zdjęcia, wpisy i filmy. Jeśli chcesz zwrócić swoją uwagę, musisz starać się, by jak najwięcej osób zobaczyło to co zamieszczasz w sieci.

 Jeszcze jedno, w kampanii wyborczej warto

– właśnie, promując posty w mediach społecznościowych zachęcaj znajomych do tego, by promowali twoje posty.