Ty też manipulujesz wyborcami?

http://www.wiedza.e-babiel.com; wybory samorządowe

Lepiej, by rządzili nami ludzie świadomi, dobrze przygotowani do pełnienia funkcji publicznych samorządowcy i parlamentarzyści, czy może lepiej, by naszymi reprezentantami byli ludzie losowani w loterii, wybierani na chybił trafił, bez przygotowania i kwalifikacji?

Darmozjady i koryto

Manipulacja ma negatywne konotacje, a każdy kto choć raz w życiu poczuł się zmanipulowany powie, że bycie manipulowanym raczej do pozytywnych nie należy. Okazuje się, że jedną z obaw przed tym, by skorzystać z pomocy doradcy czy też konsultanta jest przekonanie o tym, że gdyby wyborcy dowiedzieli się o tym, że wójt, czy prezydent korzystał w czasie kampanii wyborczej z pomocy konsultanta lub doradcy, wówczas w eter poszedłby sygnał, że wyborcy zostali zmanipulowani.

Pytanie tylko, czy Ty – kandydat też tak myślisz? Czy Twoje działania mają na celu zmanipulowanie tłumu i spowodowanie, by ludzie zagłosowali ze względu na to, że usłyszeli i zobaczyli kandydata przygotowanego i sprawnie prowadzącego kampanię wyborczą?

Jak wygrać wybory doradca, Jak wygrać wybory ekspert, Jak wygrać wybory konsultant, Jak prowadzić kampanię wyborczą, wybory samorządowe doradca, wybory samorządowe ekspert, jak wygrać wybory kampania, jak prowadzić kampanię wyborczą, skuteczna kampania wyborcza, Wiedza.e-babiel.com, Skuteczna kampania wyborcza, jak wygrać wybory, jak zostać wójtem, jak zostać burmistrzem, jak zostać prezydentem, jak wygrać wybory samorządowe, wybory samorządowe 2018, drzewo kampanii wyborczej, drzewo kampanii, wybory w gminie, wybory na wsi, wybory w mieście, Kampania wyborcza na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, wybory 2018, wybory 2019, wybory 2020, wybory 2021, wybory 2022, wybory 2023, wybory 2024, wybory 2025, Kampania wyborcza od A do Zet, Jak wygrać wybory, Wybory kampania, wybory 2018, wybory samorządowe, wyboy Jacek Babiel, Wyory wygrać, Jak wygrać samorząd, Jak zostać Prezydentem, Jak zostać wójtem, Jak zostać burmistrzem, na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, https://www.e-babiel.com

Kiedyś pewien znajomy komentując temat przygotowań do wyborów samorządowych opublikował na swoim profilu taki wpis „Jak nauczyć się manipulować i kłamać Polaków. Polityka jest dobra dla mężów stanu, ludzi kierujących się interesem kraju, nie własnym. U nas armia darmozjadów szkoli się jak dopchać się do koryta”.
Przykre, ale niestety dość częste spojrzenie i opinia o tym co robią nasi reprezentanci. Trudno walczyć z takimi opiniami nie mając dobrych argumentów.

Doradca i konsultant

Jestem przekonany, że nie potrzebują obrony ci, którzy działają i pracują. A to, że robią więcej niż inni i szukają wsparcia w profesjonalnym prowadzeniu działań komunikacyjnych i świadomie budują swoją markę osobistą tylko pomaga, a nie szkodzi. Wiem też, że lepiej przygotowani kandydaci to większa szansa na to, że wyborcy wybiorą wśród tych lepszych i to ci lepsi będą rządzić naszymi gminami, miastami i województwami. A jeśli lepiej będą rządzić i podejmować lepsze decyzje to nam obywatelom, mieszkańcom też będzie lepiej.

Jacek Babiel

ZOBACZ więcej na temat kampanii wyborczych:

Audiobook „Co wyborcy zyskają gdy wygrasz wybory” – 2,99 zł

Audiobook WYGRAJ WYBORY – 29 zł

CD pack KAMPANIA WYBORCZA – CD audio – 59 zł

Dwa e-booki WWW-WYBORY i JAK WYGRAĆ WYBORY? – 39 zł

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

 

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu