Własna telewizja, czy własny zasięg?

narzędzia kampanii, jak prowadzić kampanię wyborczą, co wykorzystać w kontaktach z wyborami

Mieć sposób na dotarcie do wyborców. Chyba każdy kandydat zwłaszcza przed wyborami by chciał zaistnieć w głównych serwisach informacyjnych. Bez względu na to, czy to Teleekspress, Wiadomości, Panorama, Fakty, czy Wydarzenia – pewne jest to, że dotarcie jest spore. Ale czy takie dotarcie, w ogólnopolskich mediach w przypadku kampanii samorządowej może być zauważone w nawale informacji przez twoich wyborców?

Ale takie występy w „telewizorach” są raczej sporadyczne i przekaz jest tak szybki, że jest prawie niezapamiętywalny dla większości odbiorców.

Masz, ale pytanie jak używasz?

Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością narzędzie, które jest w zasięgu nas wszystkich. Praktycznie każdy ma dziś telefon komórkowy. I choć daleko obiektywom umieszczonym w smartfonach do kamer TVNu, czy TVP to tu bardziej chodzi o to, by dotrzeć do odbiorców w dogodnym dla nich czasie i miejscu oraz – bezpośrednio na ekrany ich smartfonów.

Mimo iż transmisje on-line można prowadzić na Youtube oraz na Facebooku, to wiele osób sprawujących funkcje społeczne zapomina o tym, albo z rezerwą podchodzi to tej bardzo wygodnej funkcji mediów społecznościowych.

Ostatnio z tej możliwości skorzystał Stefan Krajewski z Polskiego Stronnictwa Ludowego, który w czasie Forum Ekonomicznego w Krynicy przeprowadził krótką transmisję Live z byłym Ministrem Pracy i Polityki Społecznej, dziś prezesem PSL Władysławem Kosiniak-Kamyszem.

Opublikowany przez Stefan Krajewski na 6 września 2017

W sumie nic wielkiego. Można nawet powiedzieć nawet – po co takie halo z okazji małego filmu video. Tyle, że takie działania, zwłaszcza aktywnych samorządowców (Stefan Krajewski jest członkiem zarządu województwa podlaskiego) pokazuje, że nie trzeba niesamowitych budżetów by trzymać kontakt ze swoim elektoratem. Dzień po publikacji film wyświetliło 2700 użytkowników Facebooka.

Social media są. Trzeba umieć ich używać. A kto umie, ten może sporo zyskać.

Jacek Babiel

Kamil Durczok, Tamara Bieńkowska, Mirosław Oczkoś, Rahim Blak, Daniel Bossy, Jacek Babiel, Grzegorz Turniak, wiedza.e-babiel.com; jak wygrac wybory; kampania wyborcza; tajniki polityki; wygraj wybory; wybory do jst; konsultant polityczny; podcast wyborczy; e-babiel.com; wybory samorzadowe; kampania wyborcza; wybory jst; wybory lokalne; http://www.wyborylokalne.pl

ZOBACZ więcej na temat kampanii wyborczych:

Audiobook „Co wyborcy zyskają gdy wygrasz wybory” – 2,99 zł

Audiobook WYGRAJ WYBORY – 29 zł

CD pack KAMPANIA WYBORCZA – CD audio – 59 zł

Dwa e-booki WWW-WYBORY i JAK WYGRAĆ WYBORY? – 39 zł

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

 

ZAPROSZENIE na konferencję

– dla wszystkich radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów oraz wszystkich tych, którzy poważnie myślą o wystartowaniu w wyborach samorządowych – więcej informacji na www.wyborylokalne.pl

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu