Jacek Babiel – o mnie. Współpraca

Jacek Babiel e-babiel.comSkuteczna Kampania Wyborcza

 

Jacek Babiel  – Pomagam w promowaniu marek, idei i osób. Specjalizuję się w kampanii marketingowych dla liderów, firm, organizacji pozarządowych i instytucji i w prowadzeniu kampaniach wyborczych – na wszystkich szczeblach.

Wspieram kreowanie wizerunku, Public Relations i działania marketingowe. Pomagam w przygotowaniu strategii komunikacyjnych i planów medialnych, zaawansowanym wykorzystywaniu Facebooka w kampaniach marketingowych (działania organiczne i płatne – kampanie celowane, tworzenie grup odbiorców, docieranie z konkretnymi przekazami). Pomagam też w prowadzeniu działań off-line – docieramy do różnych grup wiekowych, zawodowych, społecznych, regionalnych…

Pomagam wygrywać wybory

Marka Osobista, PR w Social Mediach, Szkolenia i Treningi Medialne, Doradztwo i Strategia w Kampaniach Wizerunkowych. Więcej w Strefie Wiedzy e-Babiel

Żeby wygrać, trzeba jak najszybciej zacząć. Nie można czekać na ogłoszenie terminu wyborów…

Kilka słów o mnie. Jak to się zaczęło?
Kiedyś (dawno temu) z grupą znajomych założyliśmy Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Łomżyńskiego. Na początku byłem Dyrektorem Biura, potem Przewodniczącym Parlamentu. Uczyliśmy się samorządności i prowadzenia negocjacji, sporów oraz akcji społecznych. Później sami zaczęliśmy szkolić innych. Pierwsze dotacje, fundusze PHARE, warsztaty, działania i zawsze obok polityka. I tak mi zostało.

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałem i współpracowałem z kilkoma dużymi tytułami prasowymi. Jako redaktor naczelny prowadziłem ogólnopolski miesięcznik „Benefit”, sekretarz redakcji miesięcznik „Samorząd Europejski”. Prowadziłem też telewizyjne programy publicystyczne NA STARYM RYNKI i TU I TERAZ, których gośćmi byli najbardziej rozpoznawalni Polacy ze świata sportu, biznesu, polityki i kościoła. Cały czas kręciłem sie wokół polityków. Swoje szlify dziennikarskie zdobywałem m.in. w poznańskiej redakcji Gazety Wyborczej.

Publikowałem teksty w Gazecie Prawnej, Gazecie Samorządu i Administracji (INFOR), Doradcy Biurowym, Serwisie Administracyjno-Samorządowym, Wspólnocie, Unia&Polska, Integracji Europejskiej, Edukacji Prawniczej (CH BECK), Gazecie Wyborczej (Poznań) (Białystok), tygodniku KONTAKTY, miesięczniku Samorząd Europejski, 4lomza.pl, Tygodniku Narew, miesięczniku Benefit i serwisie naTemat.pl.

Kampanie wyborcze

Pracowałem w kampaniach wyborczych na różnych szczeblach od wyborów samorządowych, przez parlamentarne do wyborów prezydenckich.

Moje doświadczenie to kampanie wyborcze dla kandydatów z różnych części Polski, wsparcie komitetów wyborczych, szkolenie sztabów wyborczych, ścisła współpraca z kandydatami i praca na zapleczu – od etapu planowania, przez realizacje, produkcje i emisje materiałów wyborczych, filmów, gazet, plakatów, reklam w sieci (reklam w mediach społecznościowych) po doradztwo w zakresie strategicznym oraz doradztwo na każdym etapie kampanii. W działaniach szkoleniowych uczę zaplecze kandydata jak go wspierać przed i w czasie kampanii wyborczej, uczę ludzi jak wykorzystywać Social Media w kampaniach wyborczych oraz prowadzę szkolenia dziennikarskie i medialne dla kandydatów oraz członków ich zespołów wsparcia.

Marketing wyborczy

Jestem zafascynowany działaniem mechanizmów marketingowych, oraz ich wpływem na to co się dzieje w społeczeństwie i gospodarce. Blog, który właśnie odwiedzasz jest tego wyrazem. Staram się pokazać na jego łamach jak w rozsądny sposób planować i prowadzić działania, które mogą przyczynić się do sukcesu w kampaniach wyborczych.

Niestety, na łamach bloga opisuję tylko część doświadczeń i mechanizmów działania w kampaniach wyborczych. Po pierwsze, z braku czasu, a po drugie – przewagą moich klientów, którzy wygrywają wybory jest wiedza, której nie mają inni.

I tak rzeczywiście, blog „Jak wygrać wybory” jest zachętą i zaproszeniem do współpracy.

Zapraszam do lektury. Już dziś możesz czytać teksty o kampanii wyborczej, narzędziach marketingowych, a jeśli chcesz to możesz posłuchać lub obejrzeć najnowsze odcinki moich rozmów z ciekawymi gośćmi. Nagrywam też filmy, które są dostępne na kanale Kampania-wyborcza na YouTube.  

Zapraszam do lektury, do oglądania moich materiałów wideo i do współpracy. Jeśli myślisz o tym, by wystartować w najbliższych wyborach to jesteś w dobrym miejscu.

 Współpraca – zaczynamy od zera
Pierwsza rozmowa jest zawsze FREE – zachęcam.

 Konsultacje
W formie wideokonferencji (lub telekonferencji) popracujemy nad Twoimi pytaniami i problemami, poruszymy każdą kwestię związaną ze strategią, planem, doborem narzędzi, ludzi, sytuacjami kryzysowymi, kampaniami w mediach, kampaniami płatnymi w Social Mediach, oraz na wszystkim co jest dla Ciebie ważne.

Skuteczna kampania wyborcza

To, czy kampania będzie skuteczna zależy od wielu czynników. Plan, przygotowanie kandydata, jego otoczenia, strategia, dobór narzędzi, czas reakcji, czasem też budżet.

Ja pomagam we wszystkich etapach, od planu, przez przygotowania (w czasie specjalnego warsztatu „Kampania wyborcza od A do Zet), aż po realizację.

Reklama polityczna na Facebooku

Doradztwo, wsparcie, zarządzanie reklamami (posiadam duże doświadczenie w zakresie działań reklamowych na Facebooku i Instagramie dla NGO, firm i komitetów wyborczych). – Jeśli myślisz o tym, żeby wystartować w wyborach, to musisz o tym wiedzieć. Reklama polityczna na Facebooku i Instagramie jest w tej chwili najtańszą formą docierania do odbiorców, którzy są lub mogą zostać Twoimi wyborcami. Oczywiście nie można zapomnieć o innych formach komunikacji.

Zwracam tutaj tylko uwagę, że Facebook wprowadził szereg obostrzeń, które powodują, że zasięgi organiczne maleją. Jeśli chcesz zwiększyć te zasięgi i rozpoznawalność zainwestuj (choćby niewielki) budżet w reklamę polityczną i społeczną. Wiem jak to robić…

kampania wyborcza, doradca wybory, jak zorganizować kampanię wyborczą, co zrobić żeby wygrać wybory, konsultant wyborczy, Jacek Babiel

Doradca wyborczy

Istnieje taka możliwość. Mogę p[omóc Ci wygrać wybory. Stała współpraca?  – napisz do mnie, zadzwoń…

Jeśli chcesz porozmawiać o wizerunku i działaniach PR, napisz lub zadzwoń: https://www.messenger.com/t/jacek.babiel.7

Jacek Babiel Kontakt:
tel. kom. +48 538 112 436

Kampania wyborcza w sieci, Gazetka wyborcza, Gazeta na wybory, Transmisje NA ŻYWO, Reklama Polityczna na Facebooku, komunikacja z mediami, Zwiększamy zasięg – zmniejszamy koszty, Grafika w kampanii wyborczej, Foundrising wyborczy, Foundrising dla NGO

  • Strefa Wiedzy – szkolenia On-Line, Szkolenia wideo, Audiobooki, e-booki
Wybory do Sejmu, Wybory2020 gazeta na wybory samorządowe, gazetka wyborcza, Jak wygrać wybory doradca, Jak wygrać wybory ekspert, Jak wygrać wybory konsultant, Jak prowadzić kampanię wyborczą, wybory samorządowe doradca, wybory samorządowe ekspert, jak wygrać wybory kampania, jak prowadzić kampanię wyborczą, skuteczna kampania wyborcza, Wiedza.e-babiel.com, Skuteczna kampania wyborcza, jak wygrać wybory, jak zostać wójtem, jak zostać burmistrzem, jak zostać prezydentem, jak wygrać wybory samorządowe, wybory samorządowe 2018, drzewo kampanii wyborczej, drzewo kampanii, wybory w gminie, wybory na wsi, wybory w mieście, Kampania wyborcza na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, wybory, wybory 2020, wybory 2021, wybory 2022, wybory 2023, wybory 2024, wybory 2025, Kampania wyborcza od A do Zet, Jak wygrać wybory, Wybory kampania, wybory 2020, wybory samorządowe, wyboy Jacek Babiel, Wyory wygrać, Jak wygrać samorząd, Jak zostać Prezydentem, Jak zostać wójtem, Jak zostać burmistrzem, na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, http://www.wiedza.e-babiel.com