Jacek Babiel – o mnie. Współpraca

Jacek Babiel e-babiel.comSkuteczna Kampania Wyborcza

 

Jacek Babiel  – Pomagam w promowaniu marek, idei i osób. Specjalizuję się w kampanii marketingowych dla liderów, firm, organizacji pozarządowych i instytucji i w prowadzeniu kampaniach wyborczych – na wszystkich szczeblach.

Wspieram kreowanie wizerunku, Public Relations i działania marketingowe. Pomagam w przygotowaniu strategii komunikacyjnych i planów medialnych, zaawansowanym wykorzystywaniu Facebooka w kampaniach marketingowych (działania organiczne i płatne – kampanie celowane, tworzenie grup odbiorców, docieranie z konkretnymi przekazami). Pomagam też w prowadzeniu działań off-line – docieramy do różnych grup wiekowych, zawodowych, społecznych, regionalnych…

Pomagam wygrywać wybory

Marka Osobista, PR w Social Mediach, Szkolenia i Treningi Medialne, Doradztwo i Strategia w Kampaniach Wizerunkowych. Więcej w Strefie Wiedzy e-Babiel

Żeby wygrać, trzeba jak najszybciej zacząć. Nie można czekać na ogłoszenie terminu wyborów…

Jak to się zaczęło?
Kiedyś (dawno temu) z grupą znajomych założyliśmy Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Łomżyńskiego. Na początku byłem dyrektorem biura, potem przewodniczącym. Uczyliśmy się samorządności i prowadzenia negocjacji, sporów oraz akcji społecznych. Później sami zaczęliśmy szkolić innych. Pierwsze dotacje, fundusze PHARE, warsztaty, działania i zawsze obok polityka. I tak mi zostało.

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałem i współpracowałem z kilkoma dużymi tytułami prasowymi. Jako redaktor naczelny prowadziłem ogólnopolski miesięcznik „Benefit”, sekretarz redakcji miesięcznik „Samorząd Europejski”. Prowadziłem też telewizyjne programy publicystyczne NA STARYM RYNKI i TU I TERAZ, których gośćmi byli najbardziej rozpoznawalni Polacy ze świata sportu, biznesu, polityki i kościoła. Cały czas kręciłem sie wokół polityków. Swoje szlify dziennikarskie zdobywałem m.in. w poznańskiej redakcji Gazety Wyborczej.

Publikowałem teksty w Gazecie Prawnej, Gazecie Samorządu i Administracji (INFOR), Doradcy Biurowym, Serwisie Administracyjno-Samorządowym, Wspólnocie, Unia&Polska, Integracji Europejskiej, Edukacji Prawniczej (CH BECK), Gazecie Wyborczej (Poznań) (Białystok), tygodniku KONTAKTY, miesięczniku Samorząd Europejski, 4lomza.pl, Tygodniku Narew, miesięczniku Benefit i serwisie naTemat.pl.

Jako fotoreporter dostarczałem zdjęcia do Agencji Fotograficznej
Jacek Babiel – zdjęcia zamieszczane w gazetach
Jacek Babiel – zdjęcia w bazie agencji fotograficznej

dam Małysz, Ewa Wachowicz, Emilian Kamiński, Natalia Siwiec i inni.

Kampanie wyborcze

Pracowałem w kampaniach wyborczych na od wyborów samorządowych, przez parlamentarne do wyborów prezydenckich.

Wybory do Sejmu, Wybory2020 gazeta na wybory samorządowe, gazetka wyborcza, Jak wygrać wybory doradca, Jak wygrać wybory ekspert, Jak wygrać wybory konsultant, Jak prowadzić kampanię wyborczą, wybory samorządowe doradca, wybory samorządowe ekspert, jak wygrać wybory kampania, jak prowadzić kampanię wyborczą, skuteczna kampania wyborcza, Wiedza.e-babiel.com, Skuteczna kampania wyborcza, jak wygrać wybory, jak zostać wójtem, jak zostać burmistrzem, jak zostać prezydentem, jak wygrać wybory samorządowe, wybory samorządowe 2018, drzewo kampanii wyborczej, drzewo kampanii, wybory w gminie, wybory na wsi, wybory w mieście, Kampania wyborcza na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, wybory, wybory 2020, wybory 2021, wybory 2022, wybory 2023, wybory 2024, wybory 2025, Kampania wyborcza od A do Zet, Jak wygrać wybory, Wybory kampania, wybory 2020, wybory samorządowe, wyboy Jacek Babiel, Wyory wygrać, Jak wygrać samorząd, Jak zostać Prezydentem, Jak zostać wójtem, Jak zostać burmistrzem, na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, http://www.wiedza.e-babiel.com

Marketing wyborczy

Jestem zafascynowany działaniem mechanizmów marketingowych, oraz ich wpływem na to co się dzieje w społeczeństwie i gospodarce. Poradnik, który właśnie odwiedzasz jest tego wyrazem. Staram sie pokazać na jego łamach jak w rozsądny sposób planować i prowadzić działania, które mogą przyczynić się do sukcesu w kampaniach wyborczych. Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej wejdź tu.

Zapraszam do lektury. Odwiedzaj mojego bloga i zapisz się na Newsletter. PORADNIK  WYBORCZY – jak ograniczyć wydatki i osiągnąć sukces jest dla Ciebie!

Już dziś możesz czytać teksty o kampanii wyborczej, narzędziach marketingowych, a jeśli chcesz to możesz posłuchać lub obejrzeć najnowsze odcinki moich rozmów z ciekawymi gośćmi. Znajdziesz je na e-babiel.com  Zobacz też koniecznie Sklep Wyborczy

 Współpraca – zaczynamy od zera
Pierwsza rozmowa jest zawsze FREE – zachęcam.

 Konsultacje
W formie wideokonferencji (lub telekonferencji) popracujemy nad Twoimi pytaniami i problemami, poruszymy każdą kwestię związaną ze strategią, planem, doborem narzędzi, ludzi, sytuacjami kryzysowymi, kampaniami w mediach, kampaniami płatnymi w Social Mediach, oraz na wszystkim co jest dla Ciebie ważne.

Reklama polityczna na Facebooku

– doradztwo, wsparcie, zarządzanie reklamami (posiadam duże doświadczenie w zakresie działań reklamowych na Facebooku i Instagramie dla NGO, firm i komitetów wyborczych).

Konsultacje wyborcze

Istnieje taka możliwość. Mogę p[omóc Ci wygrać wybory. Stała współpraca?  – napisz do mnie, zadzwoń…

Jeśli chcesz porozmawiać o wizerunku i działaniach PR, napisz lub zadzwoń: https://www.messenger.com/t/jacek.babiel.7

Jacek Babiel Kontakt: tel. kom. 538 112 436

Kampania wyborcza w sieci, Gazetka wyborcza, Gazeta na wybory, Transmisje NA ŻYWO, Reklama Polityczna na Facebooku, komunikacja z mediami, Zwiększamy zasięg – zmniejszamy koszty, Grafika w kampanii wyborczej, Foundrising wyborczy, Foundrising dla NGO

  • Strefa Wiedzy – szkolenia On-Line, Szkolenia wideo, Audiobooki, e-booki