Kontakt z wyborcami

Bez względu na to jaki jest dziś dzień, czy zbliża się termin wyborów, czy właśnie przed chwilą zostały ogłoszone wyniki wyborów chcę Cię zachęcić do stałego kontaktu z Twoimi wyborcami.

Wiele osób o tym zapomina, a jedynym motorem do współpracy z wyborcami jest termin kolejnych wyborów. Na nieszczęście w wielu przypadkach jest to dwa, trzy miesiące przed wyborcami.

Wierzę jednak w to, że skoro tu jesteś i czytasz ten tekst to znaczy, że interesuje Ciebie coś więcej niż tylko „Rosyjska Ruletka” wyborcza, ale bardziej pewny sposób na zapewnienie sobie wygranej w wyborach albo na zapewnienie sobie sukcesu i reelekcję w kolejnych wyborach samorządowych.

Sprawdzony sposób na kontakt z wyborcami

Sposobów na kontaktowanie się z wyborcami jest wiele, ale ja tym razem skupiam się na narzędziu, które umożliwia stały kontakt e-mailowy oraz na narzędziu, które daje możliwość budowania własnej bazy adresowej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że budowanie takich baz adresowych jest całkowicie legalne, a zgodę na otrzymywanie e-maili od Ciebie wyrazi sam użytkownik (w tym wypadku Twój potencjalny wyborca).

Dzięki generatorowi stron lądowania szybko i bez umiejętności programistycznych ani graficznych stworzysz swoją listę sympatyków, popierających, bądź zainteresowanych Twoimi działaniami jako polityka, działacza czy też społecznika.

E-mail marketing wyborczy

Sam proces założenia konta w systemie jest krótki i w pierwszej fazie można go testować przez 30 dni za darmo. w kolejnych dniach już po zakończeniu okresy demonstracyjnego trzeba wybrać formę abonamentową, która w zależności od wyboru opcji będzie kosztować od 50 zł/mc. Dzięki temu otrzymasz możliwość bardzo szybkiego i łatwego budowania i tworzenia za pomocą gotowych szablonów stron lądowania oraz tworzenia baz emailowych za pomocą których w legalny sposób stworzysz swój kanał kontaktowy z potencjalnymi i dotychczasowymi wyborcami. Gdzie szukać więcej informacji?

Getresponse to łatwy i skuteczny email marketing‎, który nie jest tylko domena ekspertów. Dla ułatwienia poniżej krótki film instruktarzowy. Nie musisz znać języka angielskiego, by zrozumieć łatwość tego rozwiązania.

Jeśli właśnie wygrałeś/wygrałaś wybory, to możesz to narzędzie wykorzystać do zbudowania bazy swoich sympatyków. Nagraj za pomocą smartfona krótki film z podziękowaniem do tych, którzy udzielili Ci poparcia i zamieść go na Youtube. Potem stwórz konto w Getresponse i korzystając z podpowiedzi zrób sam/sama stronę lądowania o nazwie „Dziękuję” (pomocne okażą się szablony np. Thank You).

Pamiętaj, by w czasie nagrania poprosić widzów, by zapisali się na Twoja listę emailową, dzięki czemu będziesz mieć możliwość wysłania im w przyszłości informacji o Twoich działaniach i zaproszenia na ciekawe wydarzenia, których będziesz organizatorem.

Jacek Babiel

ZOBACZ więcej na temat kampanii wyborczych:

Audiobook „Co wyborcy zyskają gdy wygrasz wybory”

Audiobook WYGRAJ WYBORY

CD pack KAMPANIA WYBORCZA – CD audio

Dwa e-booki WWW-WYBORY i JAK WYGRAĆ WYBORY?

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie

Książka „Jak wygrać wybory?”

Jak wygrać wybory?