Wybory na Fejsie!

Kampania Wyborcza w Social Mediach, Kampania na wybory, Jak wygrać wybory samorządowe, drzewo kampanii, trening medialny, szkolenie z przemawiania, szkolenia z przemówień, jak sprzedawać siebie, prezentacje bez tajemnic ,prezentacje bez tajemnic, skuteczne prezentacje, skuteczne prezentacje, szkolenia medialne, szkolenia medialne, szkolenia z wystąpień publicznych, szkolenia z wystąpień publicznych na scenie, szkolenie jak udzielać wywiadów, szkolenia dla rzeczników prasowych, szkolenie dla rzeczników, szkolenie z wystąpień dla wójtów, sztuka prezentacji dla samorządowców, trening medialny trening medialny, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, wprowadzić prezentacje na wyższy poziom, http://wiedza.e-babiel.com

Kampania Wyborcza w Social Mediach to magiczne hasło, klucz i narzędzie, dzięki któremu część z kandydatów ma zamiar wygrać wybory samorządowe.

Prawda jest okrutna

Choćby nie wiem co, Facaebook nie wygrywa wyborów. To jest jedno z bardziej błędnych przekonań zwłaszcza młodych polityków i działaczy samorządowych. Ale nie tylko. Kilka lat temu widziałem doświadczonego samorządowca, który był nawet radnym (dziś też nim jest) – pamiętam jak w tamtej kampanii wyborczej chciał zostać prezydentem pewnego miasta. Ów kandydat postawił na kontakt elektroniczny ze swoimi wyborcami, ale niestety zapomniał, że elektroniczny to przede wszystkim ograniczony. Kilka lat temu Facebook nie miał tak zaawansowanych funkcji reklamowych jakie można tam zobaczyć teraz. Oprócz tego, Nasza Klasa i lokalne portale – to stała widownia o określonym wieku i umiejętnościach. A obraz wyborów nie jest przecież mały.

Jak wygrać wybory doradca, Jak wygrać wybory ekspert, Jak wygrać wybory konsultant, Jak prowadzić kampanię wyborczą, wybory samorządowe doradca, wybory samorządowe ekspert, jak wygrać wybory kampania, jak prowadzić kampanię wyborczą, skuteczna kampania wyborcza, Wiedza.e-babiel.com, Skuteczna kampania wyborcza, jak wygrać wybory, jak zostać wójtem, jak zostać burmistrzem, jak zostać prezydentem, jak wygrać wybory samorządowe, wybory samorządowe 2018, drzewo kampanii wyborczej, drzewo kampanii, wybory w gminie, wybory na wsi, wybory w mieście, Kampania wyborcza na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, wybory 2018, wybory 2019, wybory 2020, wybory 2021, wybory 2022, wybory 2023, wybory 2024, wybory 2025, Kampania wyborcza od A do Zet, Jak wygrać wybory, Wybory kampania, wybory 2018, wybory samorządowe, wyboy Jacek Babiel, Wyory wygrać, Jak wygrać samorząd, Jak zostać Prezydentem, Jak zostać wójtem, Jak zostać burmistrzem, na Facebooku, Jak wygrać wybory na Facebooku, Wybory Facebook, Kampania Facebook, Kampania Samorządowa, Kampania wyborcza do samorządu, samorządowa kampania wyborcza, https://www.e-babiel.com

Na scenie występuje spora liczba kandydatów, ale także wyborców jest sporo. I są różni – młodzi, w średnim wieku, z dziećmi, bez, ale są też i tacy, którzy nie czytają gazet a tym bardziej forów internetowych czy też fanpejdży na Fejsie.

Dobry sposób

Jeśli już dziś pracujesz w terenie z ludźmi, to możesz zadbać o to, by wspierali Ciebie, Twoje działania także w Internecie. Kampania Wyborcza w Social Mediach to sposób na dotarcie do części Twoich potencjalnych zwolenników i wyborców w ogóle. Nie możesz jednak zrezygnować z kontaktu „na żywo” z ludźmi. Liczą się uściski dłoni, wymienione uśmiechy i to, że wiesz co ludzie chcą od swojego wójta, burmistrza czy prezydenta. Będąc z nimi, spotykając się, masz szansę na zbudowanie prawdziwej relacji!

Facebook jest potrzebny, a nawet niezbędny, ale nie zastąpi Ciebie – to Ty możesz wygrać wybory! Ludzie nie głosują jeszcze za pomocą Facebooka, ale bez Facebooka komunikacja w polityce to dziś »Średniowiecze. Kto nie korzysta bo nie lubi, sam zmniejsza swoje szanse.

Jacek Babiel

Przydatne linki – ZOBACZ:

Reklama polityczna na Facebooku

Kampania wyborcza Baracka Obamy – kampania wyborcza w Internecie – 29 zł

Książka „Jak wygrać wybory?” – 39 zł

Jak wygrać wybory? – czytaj na Kindle 6,15$

Trening Medialny od A do Zet

Marketing w internecie

Uwolnij twórczy potencjał smartfona!

About Wybory lokalne - jak wygrać wybory?

jak wygrać wybory?, Wybory parlamentarne, wybory do Sejmu, Wybory do Senatu